BİLGİNİN NABZINI CONİ TUTUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİNİN NABZINI CONİ TUTUYOR

Hertürlü haberin, oyunun, futbolun, eğlencenin, hobilerin en iyi olduğu site.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Akvaryum Tanıtım Bölümü!

2 posters
YazarMesaj
emrkrbyk17

Coni Puan : 49
Coni Rep+ : 11

Akvaryum Tanıtım Bölümü! Empty
MesajKonu: Akvaryum Tanıtım Bölümü!   Akvaryum Tanıtım Bölümü! Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 9:35 pm

Birbirinden güzel akvaryumlarınızı paylaşabilirsiniz...
https://forumconi.hareketforum.net
emrkrbyk17

Coni Puan : 49
Coni Rep+ : 11

MesajKonu: Katil Akvaryumum!   Akvaryum Tanıtım Bölümü! Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 9:37 pm

84x40x40h ölçülerinde katil akvaryumum!İçinde 2 astronot(red tiger) 2 challanger 2 palyaço bıçak balığı var!Onları seviyorum Very Happy

Dekor olarak 4 cm kalınlığında beyaz kum , arka plan , ve bolca kayalık kullandım.

Çeşitli yemler kullanıyorum.Vipan , Canlı yem vb.

En son emrkrbyk17 tarafından Çarş. Şub. 10, 2010 10:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://forumconi.hareketforum.net
xresulx3

Coni Puan : 7
Coni Rep+ : 1

MesajKonu: 100*40*50h 200 lt akvaryumum var.   Akvaryum Tanıtım Bölümü! Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 10:21 pm

200 lt olan akvaryumumda şuanda 1 erkek 4 dişi iceman,1 erkek 4 dişi sarı prenses,1 erkek 4 dişi mavi prenses var.

Dekor:Dekor olarak biraz canlı ve plastik bitki,arka fon,bol kayalık ve 2-3 cm kalınlığında kum kullandım,

Kullandığım malzemeler:1 ısıtıcı,2 adet iç filtre,2 adet gün ışığı florasan,mıknatıslı cam temizleyici,termometre.

Balıklara kullandığım yem ve malzemeler:Pul yem ve spitulina adlı yem,su düzenleyici 3 lt cam yavruluk vb. malzemeler.

Yavruluk olarak kullandığım ayrı 30 lt olan akvaryumum:Burada ise 1cm civarında kum,ısıtıcı ve küçük bir iç filtre kullanıyorum.Bu akvaryumu balıklarımdan aldığım yavruları koymak için kulanıyorum. Very Happy Very Happy Very Happy

Akvaryum Tanıtım Bölümü!
1 sayfadaki 1 sayfası